Митрополит Димитрій взяв участь у державних заходах з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР

22 січня 2018 року в м. Києві в Українському домі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та 99-річчя з нагоди злуки ЗУНР та УНР.


Разом зі святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом та митрополитом Переяславським і Білоцерківським Епифанієм, митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном, державні святкові заходи відвідав митрополит Димитрій.

Перед присутніми виступив Президент України Петро Порошенко, який закликав до глибокого розуміння столітніх подій історії Української революції і не допущення помилок у сьогоднішньому поступі творення Української Держави.

Після виступу Президента України учасникам урочистого зібрання було запропоновано перегляд відеоряду з подій Української Революції у супроводі реконструйованої музики до вистави Леся Курбаса "Гайдамаки".Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material