МИТРОПОЛИТ ДИМИТРІЙ ВІДВІДАВ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАНСНОЇ РАДИ «ПІДБУЗЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ» СМТ. ПІДБУЖ

У середу, 12 жовтня 2022 року, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Комунальний заклад Львівської обласної ради «Підбузький геріатричний пансіонат», який розташований у селищі міського типу Підбуж, Дрогобицького району, Східницької територіальної громади, Львівської області.

Його Високопреосвященство супроводжували: намісник Іоано-Золотоустівського монастиря, ігумен Кіпріан Лозинський та клірик Свято-Миколаївського храму м. Львова – протоієрей Петро Політило.

Владика Димитрій та духовенство прибули до мешканців пансіонату з особливою місією – передати морозильну шафу ємністю понад 1400 літрів, придбану за сприяння та фінансову підтримку Міжнародної Православної Благодійної Організації.

Нагадаємо, що це вже друга благодійна та гуманітарна акція скерована через Львівсько-Сокальську єпархію Православної Церкви України для допомоги тимчасово переселеним особам, які проживають у Підбузькому геріатричниому пансіонаті.

У свою чергу директорка Підбузького геріатричного пансіонату Віра Баброцяк подякувала усім за піклування та допомогу для мешканців закладу, який сьогодні потребує уваги влади, благодійників, доброчинців та небайдужих, через війну і прибуття тимчасово переміщених осіб.

Під час зустрічі також обговорили перспективи подальшої благодійної співпраці Львівсько-Сокальської єпархії з Підбузьким геріатричним пансіонатом для допомоги ВПО.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material