МИТРОПОЛИТ ДИМИТРІЙ ВІДВІДАВ ФІЛІЮ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ГРУШКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ» У СЕЛИЩІ ЗАКЛАД

12 жовтня 2022 року, у середу, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав філію комунального закладу Львівської обласної ради "Грушківський психоневрологічний інтернат", який розташований у селищі Заклад, Тростянецької територіальної громади в Стрийському районі Львівської області.

Його Високопреосвященство супроводжували: намісник Іоано-Золотоустівського монастиря, ігумен Кіпріан Лозинський та клірик Свято-Миколаївського храму м. Львова, протоієрей Петро Політило.

Від імені Львівсько-Сокальської єпархії та за фінансової підтримки International Orthodox Christian Charities було передано промислову шафу для сушіння одягу, телевізори та іншу побутову техніку для потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають у психоневрологічному інтернаті.

На території інтернату Владику Димитрія зустріла виконуюча обов’язки директора, Наталія Надольська. Під час передачі також було обговорено перспективи подальшої благодійної співпраці Львівсько-Сокальської єпархії з філією Грушківського психоневрологічного інтернату для допомоги ВПО.

Сьогодні на території Інтернату проживають близько п’ятдесяти внутрішньо переміщених осіб з особливими потребами, які прибули з Запорізької та Харківської областей.

У свою чергу виконуюча обов’язки директора Наталія Надольська подякувала усім за піклування та допомогу для мешканців закладу, який сьогодні потребує уваги благодійників, доброчинців та небайдужих, через війну і прибуття тимчасово переміщених осіб.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material