Митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю Православної Церкви України за святковим богослужіння в день пам’яті апостола і євангелиста Іоана Богослова у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Києва

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 жовтня 2019 року, в день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі.


Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, ректор Київської Православної Богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк, ректори та представники інших навчальних закладів Православної Церкви України, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

На Малому вході протоієрей Ярослав Романчук за ревне служіння Церкві був удостоєний чергової священничої нагороди – права носіння митри.

Також за богослужінням Предстоятель помісної Української Православної Церкви звершив дияконську хіротонію над аспірантом КПБА іподияконом Андрієм Драпаком.

Наприкінці Божественної літургії Митрополит Епіфаній виголосив проповідь.

«Вшановуючи святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, ми повинні уподібнюватися йому найперше в любові, адже все його життя та вчення полягало у піднесенні саме цієї чесноти. Любов повинна панувати в нашому житті: якщо ми не матимемо любові, то не зможемо уподібнюватись Богові, а якщо ми матимемо любов, то й Бог перебуватиме посеред нас», – зокрема сказав Блаженнійший владика у своєму слові.

На завершення богослужіння відбувся урочистий хресний хід.


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material