Митрополит Димитрій: ''Сьогодні потрібно більше патріотичних проповідей!''

21 серпня 2014 року під у Залі засідань Львівського єпархіального управління під головуванням керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулися позачергові збори благочинних Львівської єпархії, присвячені темі майбутнього Першосвятительського візиту Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії, запланованого на 12-14 вересня 2014 року.


Під час роботи засідання було обговерене і питання складної ситуації у державі в цілому та напруженої військової ситації на Сході України зокрема.

"Отці! Сьогодні роль священика у суспільстві дуже важлива, його статус високий, але обов'язки ще більші. Сьогодні потрібно більше патріотичних проповідей! Закликаю вас проповідувати людям любов: любов найперше до Бога і Церкви, але водночас і до своєї держави, і до свого народу. Адже патріотизм - це віра, віра у свою країну, у світле безхмарне майбутнє. Кому ж іще, як тільки не священику бути першим носієм цієї віри?!", - звернувся Владика Димитрій до районних благочинних єпархії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material