МИТРОПОЛИТ ДИМИТРІЙ РАЗОМ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (ІОСС) ВІДВІДАВ МОДУЛЬНЕ МІСТЕЧКО У М. ЛЬВОВІ

3 жовтня 2022 року, відбулася зустріч Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія з Дмитром Максименком, керівником програм в Україні та George Antoun, регіональним директором (ІОСС) International Orthodox Christian Charities

Під час зустрічі обговорили перспективи подальшої співпраці Львівсько-Сокальської єпархії з Міжнародною Православною Благодійною Організацією (ІОСС) для допомоги ВПО.

З благословення митрополита Димитрія і за фінансової підтримки цієї організації було передано першу частину побутової техніки для модульних містечок де проживають ВПО.

З нагоди передачі цієї побутової техніки керуючий єпархією, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав одне з мобільних містечок для тимчасово переміщених осіб, яке розташоване у м. Львові.

При передачі побутової техніки були присутніми: протоієрей Петро Політило; Володимир Головатий - директор центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб; Іван Сподар-заступник директора центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб; ієрей Іван Данилів, керівник благодійної організації Eleos-Lviv.

Мешканці містечка, міська влада та всі соціальні служби міста Львова щиро дякують Міжнародній Православній Благодійній Організації (ІОСС) за допомогу, яка сприяє покращенню побуту ВПО.

Керівництво Львівсько-Сокальської єпархії й надалі співпрацюватиме з (ІОСС) International Orthodox Christian Charities у напрямку реалізації і направленні отриманих коштів для допомоги потребуючим. Разом працюємо далі!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material