Митрополит Димитрій провів зустріч із учасниками навчального модуля "Екуменічний рух і канонічне право: синергія задля ефективного християнського свідчення перед викликами сьогодення"

21 травня 2021 року, в рамках навчального модуля: "Екуменічний рух і канонічне право: синергія задля ефективного християнського свідчення перед викликами сьогодення", який організували Інститут екуменічних студій УКУ та Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами, відбулась зустріч учасників модуля з головою Комісії з міжхристиянського діалогу ПЦУ митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм Рудюком.


Зустріч проходила у залі засідань Львівсько-Сокальського єпархіального управління.

У роботі модуля також взяли участь: голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами о. Ігор Шабан, відповідальний за екуменізм та міжрелігійний діалог Львівської Архієпархії УГКЦ о. Ростислав Будзан, голова Комісії міжконфесійних та міжрелігійних відносин Бучацької єпархії УГКЦ о. д-р Руслан Корнят, голова Екуменічної комісії Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ о. Ігор Махніцький, голова Екуменічної комісії Коломийської єпархії УГКЦ о. Юрій Свищ, науковий працівник Інституту екуменічних студій УКУ о. Роман Фігас, а також декан богословського факультету ЛПБА, член Комісії з міжхристиянського діалогу ПЦУ ієром. Кипріан Лозинський.

Після привітання гостей та знайомства своїми думками щодо місця та ролі людини-мирянина у парадигмі канонічного права поділився Преосвященний митрополит Димитрій.

Відтак зустріч продовжилась у форматі спілкування, під час якого учасники обмінювались рефлексіями та ідеями щодо плідної співпраці у втіленні головної ідеї екуменізму – діалогу любові для блага всієї Христової Церкви.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material