Митрополит Димитрій провів робочу зустріч із ректором ЧНУ імені Ю. Федьковича

В рамках візиту Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальского Димитрія до м. Чернівці, що проходив 12 лютого 2012 року і був приурочений до святкових заходах по відзначенню 130-ліття університетського храму Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, відбулась зустріч митрополита Димитрія із ректором ЧНУ акад. Степаном Мельничуком.

Нагадаємо, Владика Димитрій є Головою Синодального Управління у справах духовної освіти, а при філософсько-теологічному факультеті ЧНУ імені Ю. Федьковича діє унікальне та єдине в Україні Богословське відділення, студенти якого поруч із богословською здобувають також і класичну вищу освіту, а отже після завершення освіти при випуску отримують диплом державного зразка.

У зустрічі також взяли участь декан філософсько-теологічного факультету акад. Василь Балух, завідувач відділення прот. Миколай Щербань та багаторічний викладач відділення високопреосвященний владика Нестор, архиєпископ Тернопільський і Бучацький.

В ході зустрічі були обговорені перспективи розвитку та пропагування богословської освіти, вихід якості духовної освіти на достойний високий рівень, як через підвищення кваліфікації викладачів, так і шляхом підвищення самосвідомості студентів. Окремим пунктом обговорення було питання можливості визнання державою вищої богословської освіти із видачею дипломів державного зразка та кроків, що їх необхідно робити у цьому напрямку.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material