Митрополит Димитрій очолив першу Божественну літургію у новозбудованій церкві Введення у храм Пресвятої Богородиці в селі Лагодів Бродівського району

3 листопада 2019 року, у неділю 20-ту після П'ятидесятниці, в селі Лагодів (Бродівського району), відбулося урочисте освячення новозбудованої церкви Введення у храм Пресвятої Богородиці, яке здійснили троє владик Православної Церкви України.


На запрошення митрополита Львівського Макарія участь у богослужінні взяв Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Молодь та церковна управа вітала у селі митрополита Львівського Макарія, митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана.

Митрополит Макарій очолив чин освячення престолу, а Митрополит Димитрій - св. Літургію.

Архієреям співслужили священослужителі Бродівського, Пустомитівського деканатів та м. Львова. Правлячий архієрей Владика Макарій щиро подякував настоятелю о. Ігорю Круку за пастирську працю, на малому вході було нагороджено правом носіння митри.

Після Богослужінь митрополит Львівський Макарій нагородив церковними орденами, медалями та благословенними грамотами членів церковної управи, зокрема й отця Ігоря Крука, та меценатів, які сприяли у побудові церкви Введення у храм Пресвятої Богородиці.

Також благословенною грамотою владика Макарій відзначив усю релігійну громаду села Лагодів, у якій зазначено: "У смиренній покорі призиваємо Боже Благословення на побожного настоятеля, парафіяльну управу, парафіян та жертводавців церкви Введення у храм Пресвятої Богородиці села Лагодів Бродівського деканату".

За доброчесне служіння у Святій Вірі Православній, жертвенність і труди во славу Святої Української Автокефальної Православної Церкви Львівської єпархії.

За матеріалами: Львівська єпархія ПЦУ-спадкоємниця УАПЦ
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material