Митрополиче вітання педагогам Львівщини з нагоди Дня вчителя

Дорогі краяни!
Шановні вчителі!

Ви несете великий подвиг – подвиг просвітництва, виховання, наставляння та навчання. Треба справедливо сказати, що окрім нових знань, ви даєте вашим вихованцям дещо більше – поруч із Церквою і батьками ви робите значний внесок у становлення дітей, молодого покоління українців, як культурних, інтелігентних і духовних людей – гідних громадян своєї держави.

Вважаючи за неприйнятне залишатися осторонь, цього дня я також хочу привітати вас із вашим святом, із днем особливого пошанування вашої нелегкої та дуже відповідальної професії.

Закликаю найперше на всіх, хто носить високе звання вчителя, Боже благословення! Нехай Господь допомагає Вам у всіх добрих починаннях і, особливо, у вашій педагогічній діяльності.

Хочу зауважити, що і Господа нашого Ісуса Христа Його апостоли називали Вчителем. Тож бажаю вам, дорогі вчителі, завжди відповідати цьому справді високому званню, невтомно нести своїм вихованцям світло науки і знань, а також, звісно, бажаю вам наполегливих і старанних учнів, щоби засіяні вами зерна знань ніколи не марнувалися, а завжди давали рясні плоди.

Нехай береже вас і кріпить Господь!

4 жовтня 2014 р.

+ДИМИТРІЙ,
митрополит Львівський і Сокальський


print the material