МИТРОПОЛИЧЕ СЛУЖІННЯ В 15-ТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П‘ЯТДЕСЯТНИЦІ, ПЕРЕД ВОЗДВИЖЕННЯМ. АРХІПАСТИРСЬКІ ВІДВІДИНИ ЖОВКІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

25 вересня 2022 року, в 15-у неділю після П‘ятдесятниці, перед Воздвиженням, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив Архіпастирські відвідини, під час яких звершив Божественну Літургію святителя Іоана Златоустого у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с.Глинськ.

З вітаннями та запашним короваєм митрополита Димитрія зустріли парафіяни храму, а опісля Владику зі словами привітань при вході до храму зустрів настоятель храму, ієромонах Давид Лацуга.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: намісник монастиря та благочинний академічного храму ігумен Кипріан Лозинський; настоятель Петропавлівського храму м. Жовква, архімандрит Маркіян Каюмов; ієромонах Георгій Шмід; ієромонах Онуфрій Гадьо; протоієрей Андрій Тищенко (Київська єпархія); настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Глинськ, ієромонах Давид Лацуга; протодиякон Семен Пігура.

Піснеспіви богослужіння виконував парафіяльний хор.

Під час Божественної Літургії митрополит Димитрій підніс особливу молитву за визволення України від нашестя чужинців.

Наприкінці Літургії Архієрей звернувся до вірян з архипастирською проповіддю.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії та звершене богослужіння до Владики звернувся настоятель храму, ієромонах Давид Лацуга.

Після завершення всіх уставних богослужінь був звершений урочистий хресний хід до каплиці, яку Владика Димитрій разом з духовенством освятив та заклав капсулу на честь перенесення мощей Святителя і Чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

З нагоди візитації Свято-Успенської парафії с. Глинськ та освячення каплиці в честь перенесення мощей свт. Миколая, Архіпастир наділив громаду та настоятеля ієромонаха Давида Лацугу Благословенною грамотою.

Насамкінець Митрополит Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням та всім присутнім було виголошено «Многоліття».

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material