МИТРОПОЛИЧЕ СЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ 28-МУ ПІСЛЯ П‘ЯТДЕСЯТНИЦІ, ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА ТРИМИФУНТСЬКОГО. БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОМУ МОНАСТИРІ НА ПОВСТАНСЬКИХ МОГИЛАХ В УРОЧИЩІ ГУРБИ

25 грудня 2022 року, у день пам’яті святителя Спиридона Тримифунтського, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій на запрошення керуючого Рівненсько-Острозькою єпархією архієпископа Іларіона та намісника монастиря архимандрита Онуфрія Ляди, очолив Божественну літургію в Свято-Воскресенському монастирі на повстанських могилах в урочищі Гурби.

За Літургією митрополиту Димитрію співслужили: архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон; архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон; єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей та запрошені священнослужителі.

Під час Божественної Літургії архієпископ Іларіон підніс особливу молитву за визволення України від нашестя чужинців.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

На завершення Літургії Владика Димитрій виголосив проповідь.

У свою чергу архиєпископ Іларіон подякував Владикам та всім присутнім за соборну молитву.

Після відпусту духовенство проспівало Величання святителю Спиридону Тримифунтському.

По завершенні всіх уставних богослужінь митрополит Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням та усьому собору духовенства і віруючим було виголошено "Многії літа!".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material