Молодь Львова здійснила унікальне велопаломництво до Манявського монастиря

30 червня-5 липня з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія православна молодь звершила паломництво на велосипедах до Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря Івано-Франківської єпархії за маршрутом Львів-Стрий-Долина-Калуш-Манява-Калуш-Стрий-Львів.

Паломництво відбулось у рамках велопрощі "Два колеса: молитва та праця", метою якої є пропагувати молитву та працю як фундаментальні складові християнського життя, популяризувати серед молоді паломництво до православних святинь, пропагувати здоровий тверезий спосіб життя, привернути увагу до екологічних проблем сьогодення - забруднення повітря викидами автомобільного транспорту.

Розпочалось паломництво 30 червня молитвою у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова. Клірик собору, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак відслужив молебень за подорожніх та благословив велосипедистів у путь. Ввечері цього ж дня паломницька група дісталась до м. Стрия, що за 70 км від Львова, де зупинилась на нічліг.

Наступного недільного дня паломники молились за Божественною Літургією у храмі Святого Архистратига Божого Михаїла (м. Стрий), а після завершення богослужіння знову вирушили у дорогу. У м. Долині велопаломники відвідали Свято-Михайлівський Скит Манявського монастиря. У м. Калуші за сприяння місцевого священика Федора Мороза подорожніх ласкаво прийняли місцеві жителі.

Вранці 2 липня подорожуючі подякували своїм добродійникам та рушили далі по маршруту. У с. Новиця паломники помолилися біля храму Преображення Господнього. Ввечері група дісталась до Манявського чоловічого монастиря, який називають Українським Афоном. Ігумен Паїсій та братія монастиря радо зустріли паломників.

Четвертий день велопрощі розпочався ранковою молитвою та акафистом до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою «Ігуменя Манявська», а продовжився біля Блаженного каменя. Після монастирського обіду паломники подякували братії монастиря за прийом. У відповідь ігумен Паїсій благословив молодь у дорогу та побажав Ангела Охоронця у путі.

Дорога до рідного Львава знову пролягала через міста Калуш і Стрий.

За шість днів велопаломники подолали 400 км.

Нагадаємо, це лише перший із трьох запланованих етапів велопрощі "Два колеса: молитва та праця"

фотоматеріали: hram.lviv.ua

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material