Міжнародна співпраця Львівської православної богословської академії

9 жовтня до Львівської православної богословської академії завітала поважна делегація з Німеччини. У рамках співпраці Львівської духовної школи із Martin-Luther-Universität Halle Wittenberg (Німеччина) Львів відвідав професор Університету доктор Reinhard Thöle та Philipp Walter – євангелістський пастор Minderheits-Kirchen із міста Schöner-Rumbach.


Зустріч із гостями провів ректор ЛПБА доцент митр. прот. Ярослав Ощудляк. Також у зустрічі взяли участь завідувач кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін доцент прот. Петро Політило та студенти магістратури Венгрин Володимир і Заганяч Назар, котрі вже пройшли стажування в Університеті Мартіна Лютера і готуються до повноцінного навчання у цьому навчальному закладі.

Протягом зустрічі учасники обговорили плани подальшої співпраці між навчальними закладами, а також про можливість поглибленого вивчення німецької мови студентами ЛПБА та їх стажування в Німеччині.

Також отець ректор провів для гостей ознайомчу екскурсію Академією. Розповів про діяльність наукової бібліотеки, про функціонування церковно-археологічного музею та про основні принципи навчально-виховного процесу в Академії.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 764

print the material