Львівські військові священики провели майстер-клас з писанкарства для дітей Луганщини та Донеччини

10-16 квітня 2016 року військові священики протоієрей Андрій Феденьків та ієрей Андрій Дуда в рамках проекту ''Весела писанка'' відвідали зону АТО.


У поїздці зокрема взяли участь директор 58-го будинку офіцерів Віталій Провозін, Ірина Дзьоба та майстриня-писанкарка Ольга Януш.

У рамках проекту було проведено 28 майстер-класів з писанкарства для дітей Луганщини та Донеччини, учасниками яких стали понад дев'ять сотень дітей.


Довідка:

Мета проекту "Весела писанка" - забезпечення етно-культурного обміну між сходом і заходом України, відродження традицій і підняття духовності серед молоді в зоні проведення АТО.

За визначенням організаторів завданнями проекту є ознайомлення молоді міст і сіл зони АТО з давніми українськими традиціями святкування Пасхи, підняття та примноження іміджу військовослужбовців серед місцевого населення, налагодження контактів молоді зі служителями українських Церков.

Протягом шести днів були відідані, зокрема такі міста: Біловодськ, Лисичанськ, Краматорськ, Костянтинівка, Красноармійськ.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1296

print the material