Львівські братські студії привітали зі святом Пасхи вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату для дітей з особливими потребами

3 травня 2016 року, в третій день свята Пасхи, молодь Львівської єпархії відвідала Роздільський дитячий будинок-інтернат для дітей з особливими потребами - вадами розумового розвитку різних ступенів важкості, - та привітала його вихованців з Великоднем.


Організатором акції виступили Львівські братські студії, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова; координаторами - прес-секретар єпархії Лука Карпюк і парафіянка кафедрального собору Марія Сидір.

Під час відвідин інтернату гості спілкувалися з його мешканцями на релігійні та побутові теми, намагаючись більше довідатися про їх побут, потреби та проблеми, слухали про історії з їхнього життя, брали участь у спільних іграх і танцях, робили пам'ятні світлини.

Понад вісімдесят вихованців інтернату, серед яких майже 10 цілком неповносправні, отримали в подарунок традиційні Пасхальні атрибути - паски, писанки і крашанки, а також білизну, засоби особистої гігієни, футбольні м'ячі, м'які іграшки, фрукти, солодощі.

Окрім того, за сприяння Західного відділення Українського Біблійного товариства та видавництва "Братське", близько двадцяти дітей з легкими порушеннями отримали в подарунок дитячі Біблії та православні молитовники для молоді.

Також усім вихованцям були роздані іконки Воскресіння Христового.

Окремо була передана допомога для кухні інтернату.

Зазначимо, особливістю цієї акції є те, що необхідні кошти та матеріальні ресурси були зібрані шляхом двох благодійних аукціонів та пожертв слухачів Львівських братських студій.

Так, 23 квітня братські студії організували передвеликодній майстер-клас із писанкарства з майстринею Іриною Кметь. За спільною згодою всіх учасників усі писанки були продані на благодійному аукціоні розгорнутого на подвір'ї Покровського кафедрального собору наступного дня, у Вербну неділю.

28-29 квітня за сприяння ректора ЛПБА протоієрея Ярослава Ощудляка в Академії під керівництвом диякона Назарія Тишинського та за участю студента Мар'яна Куприча відбулося випікання пасхальних баранців, які так само були продані на благодійному аукціоні у Велику суботу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material