Львівська єпархія передала гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям зі Сходу України

У період з 28 грудня 2014 по 5 січня 2015 року Відділ у справах сім’ї, соціального служіння та благодійності Львівсько-Сокальської єпархії здійснював передачу гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям з анексованої території півострова Крим та зони проведення антитерористичної операції у східних регіонах України, які знайшли притулок для себе та своїх сімей у місті Львові.


Гуманітарну допомогу надала польська організація Stowarzyszenie Pokolenie. Надання гумдопомоги відбулося за сприяння Синодального відділу соціального служіння та члена ГО "Допомога армії України" Ігоря Стечака.

До числа гуманітарної допомоги ввійшли одяг, дитяче харчування, предмети і засоби особистого догляду і гігієни.

Акт передачі, що відбувалася на території Львівської православної богословської академії, здійснювався головою єпархіального Відлілу протоієреєм Михаїлом Сивак та благочинним Академічного храму ієреєм Назарієм Лозинським за участю представників районних осередків Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Першочергово допомогу отримували переселенці, що перебувають у скрутних фінансових умовах.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material