Лікарняний храм Львівського психоневрологічного диспансеру відсвяткував престольне свято

11 вересня Свята Православна Церква згадує усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана.

Цього дня, 11 вересня 2014 року, престольне свято відсвяткували у лікарняному храмі Львівського психоневрологічного диспансеру, що діє при стаціонарі №1.

Відправу святкового богослужіння звершив настоятель храму прот. Олексій Виноградов.Участь у богослужінні взяла велика кількість, як для невеликих розмірів храму, вірян, серед яких був медичний персонал і пацієнти клініки, а також парафіяни із розташованих поблизу будинків.У проповіді отець Олексій окреслив велич постаті Господнього Хрестителя, розповів про його трагічне, сповнене любові до Спасителя, життя, а також пояснив, чому цей день можна називати святом, попри його зовнішньо сумний зміст - адже через добровільну мученицьку кончину святий Іоан Хреститель уповні виявив любов до Бога і вірність своєму покликанню.

Більшість учасників Літургії приступили до Таїнств Сповіді і Причастя.

Після відпусту священик, за традицією, що склалася на парафії, помазав вірян освяченим єлеєм та привітав усіх із першим у житті громади храмовим святом.

Нагадаємо, рівно вісім місяців тому, 11 січня 2014 року, відбулося урочисте освячення лікарняної каплиці, яке звершив Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Як стверджують парафіяни - персонал і пацієнти диспансеру, - сьогодні вони вже не можуть уявити, що колись у недільні і святкові дні тут не лунали церковні співи та голос священика не закликав усіх до молитви.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material