Комісія Синодального управління у справах духовної освіти відвідала ЛПБА

23 квітня, у відповідності до благословення Святішого Патріарха Київського і ввсієї Руси-України Філарета та рішення Синодального управління у справах духовної освіти, Львівську православну богословську академію відвідала комісія у складі проректора Київської православної богословської академії прот. Олександра Трофимлюка та вченого секретаря КПБА Олександра Яковича Мирончука.


Делегати провели зрізи знань серед студентів ЛПБА, перевірили бібліотечні фонди, навчальні програми, звіти про наукову діяльність, списки студентів та викладачів, вихідну та адміністративну інформацію. Зі станом справ у ЛПБА членів комісії ознайомлювали ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак та викладач ЛПБА, голова прес-служби Академії ієрей Назарій Лозинський.


Завершивши перевірку, гості відвідали правлячого архиєрея Львівської єпархії Високопреосвященного митрополита Димитрія, після чого вирушили на Янівське кладовище м. Львова, де помолились на могилах приснопам’ятних митрополитів Євсевія Політила, Андрія Горака та Миколая Юрика. Також для членів комісії була влаштована екскурсія найвизначнішими пам'ятками Львова.

Повний фотозвіт можна переглянути на офіційному сайті ЛПБА

ГрадЛева.com/lpba.org.uaПереглядів: 2118

print the material