Колишній вікарій Львівської єпархії прибув на місце свого нового служіння

15 березня на нове місце свого служіння прибув колишній вікарій Львівської єпархії, а нині, згідно рішення Священного Синоду, керуючий Коломийською єпархією Преосвященний єпископ Юліан Гатала. Про це повідомляє офіційний сайт Надвірнянського благочиння Коломийсько-Косівської єпархії.


З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета представити нового правлячого архиєрея духовенству прибув очільник Івано-Франківської кафедри Високопреосвященний митрополит Іоасаф.

Зустріч Владики Юліана відбулась у приміщеннні єпархіального управління і участь у ній взяли секретар управління і благочинні районів і міст єпархії. Опісля перших нарадчих зборів духовенство відвідало у лікарні колишнього очільника Коломийської кафедри - Преосвященного єпископа Іоана Бойчука.

Насамкінець Преосвященний єпископ Юліан звершив молебень на початок всякого доброго діла у кафедральному соборі Преображення Господнього м. Коломиї.

17 березня, у Прощену неділю, Преосвященний єпископ Коломийський і Косівський Юліан звершив першу Божественну Літургію на місці свого нового служіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material