Коляда у митрополичій резиденції

У другий день свята Різдва Христового 8 січня 2012 р. привітати Високопреосвященного митрополита Львівськогоі Сокальского Димитрія зі світлим святом народження Месії до митрополичої резиденції під духовним проводом ієрея Романа Мануляка завітав народний жіночий вокальний ансамбль «Струмочок», який повністю складається із незрячих людей.

Художнім керівником колективу є Тетяна Йосифівна Мельничук, а духовним опікуном над учасниками колективу зокрема та регіональним об’єднанням Українського товариства незрячих в цілому з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія є ієрей Роман Мануляк.

Вокалісти виконали ряд оригінальних старовинних колядок, які перемежовувались словами щирих віншувань.

Після завершення коляди Архипастир звернувся до колядників із подячним словом:

Христос Рождається! Дуже вдячний усім вам за цю коляду у митрополичій резиденції, в архієрейських покоях. Мушу зазначити, я дуже зворушений і уважно слухав і колядки, і віншування, але особливо звернув увагу на слова, коли було сказано, що Христос народжується, що Він хоче народжуватись знову. І де повинен народжуватись Христос? Спаситель повинен народжуватись у наших душах, які мають стати яслами для Христа. Кожного Різдва, яке приходить до нас, нам перш за все належить приймати Ісуса у свою душу.

Хочу Вас від свого імені привітати із Різдвом Христовим. У нас попереду ще Різдвяні святки і хочеться щоби ми належно попрацювали для Господа, відкинувши всі непорозуміння, незгоди, чвари, і разом із ангельським світом співали «Слава у Вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління!» Хочу щоби у ваших домівках та родинах сяяв промінь Вифлеємської зірки, який завжди зігріватиме вас і вашу родину. Христос рождається!

Як і належить згідно традиції Владика Димитрій дав колядникам на коляду та кожному вручив солодкий подарунок.

На завершення всі стали до спільного пам’ятного фото.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material