Кількасот вірян прийняли Таїнство Соборування у Воскресенському храмі с. Желдець

29 березня 2015 року, у п'яту неділю Великого посту, у Воскресенському храмі с. Желдець (Кам'янка-Бузьке благочиння) загальним чином було звершено Таїнство Соборування.


На запрошення настоятеля парафії ієрея Іоана Гунька участь у священнодійстві взяли: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, настоятель Свято-Духівського храму с. Оборошино (Пустомитівське благочиння) протоієрей Андрій Лотоцький, ієрей Василій Горгут, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Цього дня Таїнство Соборування прийняли понад дві сотні вірян.

Після звершення священнодіяства з повчальним словом до вірян звернувся протоієрей Михаїл Сивак. Отець Михаїл привітав усіх із прийняттям Таїнства та побажав духовного зростання у Христі. Також у своєму слові він звернув увагу на особливість дії Божої благодаті в цьому Таїнстві та подякував настоятелю за запрошення, а всім вірянам - за спільну молитву.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material