"Хай твоя милостиня запотіє в руках твоїх, поки ти не дізнаєшся кому дати її" - протоієрей Михаїл Сивак під час лекції зі Священного Писання на Львівських братських студіях

2 вересня 2016 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася чергова лекція зі Священного Писання в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.


Лекція була присвячена Священному Писанню Нового Завіту, а саме тлумаченню 6-го розділу Євангелія від Матфея, де мова йде про давання милостині.

Лектором виступив проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Отець Михаїл разом з аудиторією слухачів детально розібрали питання християнського погляду на милостиню.

Пам'ятаймо слова Ісуса Христа: "Чого не хочеш, щоб інший тобі робив, не роби того і ти йому", "Що хочете, щоб вам робили інші, робіть і ви їм також", "Що ви зробили своїм ближнім, це ви Мені зробили", "Будьте милосердні як і Отець Ваш милосердний".- наголосив отець Михаїл.

Також отець Михаїл наголосив, що милосердя - це безкорислива допомога або співчуття до ближнього, яку здійснює людина від щирого серця.

"Не завдавай турботи серцю безталанного і бідному не відмовляй милостині. Не відштовхуй жебрака у біді і від бідака не відвертай обличчя свого. Від старця не відводь очей і не давай нікому приводу тебе проклинати" (Сирах: 62:5).

У другій половині зустрічі, традиційно, її учасники мали змогу поставити питання лекторам на тему прослуханої лекції чи будь-якої актуальної для них духовної проблеми.


Зазначимо, метою таких духовних зустрічей-бесід і лекцій є глибше ознайомлення воцерковлених християн із церковною історією, основами християнського богослів'я, більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того подібні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять лише перші кроки в християнстві.

Зустрічі проводяться щоп'ятниці за адресою м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій - 096 450 4000 (Марія).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material