Керуючий єпархією з робочим візитом відвідав Жовківське, Сокальське, Радехівське і Кам'янко-Бузьке благочиння

10-11 січня керуючий єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив робочі візити до Жовківського, Сокальського, Радехівського і Кам'янко-Бузького благочинь, де провів звітні збори духовенства благочинь за підсумками 2012 року.


10 січня керуючий єпархією відвідав Жовківське і Сокальське благочиння, а 11 січня - Радехівське і Кам'янко-Бузьке благочиння. У заначених візитах Владику Димитрія супроводжував благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський.

Участь у зборах взяли благочинні відповідних благочинь: Жовківського - прот. Стефан Кіндрат, Сокальського - прот. Михаїл Гнатів, Радехівського - прот. Зеновій Середницький, Кам'янко-Бузького - прот. Михаїл Піх.

Збори духовенства Жовківського благочиння відбувались у храмі Святителя Миколая Чудотворця с. Гребінці, духовенства Сокальського благочиння - у приміщенні духовного центру при соборі Святого рівноапостольного Великого князя Володимира м. Червонограда, духовенства Радехівського благочиння - у храмі Святого великомученика Димитрія Солунського с. Немилів, духовенства Кам'янко-Бузького благочиння - у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Кам'янка-Бузька.

В ході зборів Високопреосвященний митрополит Димитрій ознайомив духовенство з життям і церковно-суспільною діяльностю єпархії за підсумками 2012 року, з планами і проектами на 2013 рік, заслухав звіти благочинних, щодо життя благочинь у році, що минув, а також звернувся до духовенства з настановою і закликом ревно проводити своє служіння, дбайливо ставлячись як до своїх обов'язків у священодіянні, так і в навчальній, просвітницькій і місіонерській роботі.

Останнім серед відвіданих благочинь було Кам'янко-Бузьке. Духовенство цього благочиння по-особливому урочисто привітало Владику Димитрія з Різдвяними святами традиційною колядою.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material