Керуючий єпархією взяв участь в урочистому відкритті ГО Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу "Лібертас"

7 травня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в урочистому відкритті ГО Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу "Лібертас", що відбувалось у Великому сесійному залі Львівської міської ради.


Владику Димитрія на заході супроводжував проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак.

Участь в урочистій церемонії взяли представники наукової і творчої еліти міста, провідні політологи, релігієзнавці, а також представники інших конфесій Львова, зокрема керуючий Львівською єпархією Української Православної Церкви преосвященний єпископ Філарет Кучеров і єпископ-помічник Львівської митрополії Української Греко-Католицької Церкви преосвященний єпископ Венедикт Алексійчук.

Зі вступним словом до присутніх звернувся мер Львова А.І. Садовий.

Після слова міського голови доповіді зачитали високі гості церемонії: єпископ Фрібурга, Лозанни та Женеви Чарльз Морерод (доповідь "Католицька церква та екуменічний діалог у ХХІ столітті"), президент-емерит Міжнародної федерації католицьких університетів Антоні Чернера (доповідь "Важливість міжрелігійного діалогу у ХХІ столітті: виклики та перспективи"), директор Центру міжрелігійного порозуміння рабин Джек Бемпорад, голова Центру "Лібертас" Тарас Дзюбанський (доповідь "Ідея Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу "Лібертас"").

Завданням та метою новоствореного Центру є розвиток академічного та богословського діалогу між Церквами та релігійними спільнотами на місцевому та міжнародному рівнях. Окрім академічної діяльності, Центр займатиметься проектами соціального спрямування.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material