Керуючий єпархією взяв участь в Урочистому Акті з нагоди Актового дня ЛПБА

26 листопада, день пам'яті святителя Іоана Золотоустого, Актовий день Львівської православної богословської академії, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в Урочистому Акті, що відбувся в Академії після завершення святкового богослужіння.

Всупним словом урочисту частину святкування відкрив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк.

Опісля з доповіддю "Євхаристійне життя, як сенс християнського буття" виступив викладач Академії диякон Артемій Бабленюк.

Також зі словами-вітаннями виступили делегати вищих духовних шкіл України.

За результатами минулого навчального року кращими студентами було визнано: Бачинського Андрія, Жука Андрія, Костюка Богдана, Поломаного Остапа, Хоманця Петра, Драгана Петра, Чемериса Івана, Венгрина Івана, Костіва Олега, Мацевка Івана і Прудивуса Андрія. Владика Димитрій особисто привітав кращих студентів та вручив їм подарунки і відзнаки від Академії.

Із завершальним словом до присутніх звернувся Архипастир.

Насамкінець Владика Димитрій від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за понесені труди з розвитку духовної освіти в Україні та з нагоди 60-ліття від дня народження нагородив прот. Ярослав Ощудляка високою церковною нагородою - орденом Святого великомученика Георгія Переможця.

Завершилась урочиста частина святкувань концертом духовних піснеспівів у виконання Академічного хору ЛПБА під керівництвом регента Юрія Столяра.

Після Урочистого акту його учасники були запрошені на святкове прийняття до академічної трапезної.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material