Керуючий єпархією відвідав присілок Заглина та провів позачергові збори духовенства Жовківського благочиння, присвячені питанням візиту Предстоятеля до Львівської єпархії 12-15 вересня

21 серпня Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав присілок Заглина, с. Монастирець, Жовківського р-ну, де на місці чудесного явлення Божої Матері нині знаходиться цілюще джерело. Саме тут в рамках Першосвятительського візиту до Львівської єпархії 13 вересня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершить Божественну Літургію.

Керуючого єпархією зустрів благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат. Владика Димитрій оглянув джерело та навколишню територію, після чого розпочав роботу позачергових зборів духовенства благочиння.

У вступному слові Архипастир перш за все довів до відома духовенства програму візиту Предстоятеля до Львівської єпархії, який триватиме протягом трьох днів, в часі якого Святійший Патріарх Філарет звершить три Літургії - на цілющому джерелі присілку Заглина, у Вознесенському храмі м. Львова, де також будуть освячені нові розписи, і Введенському храмі смт. Брюховичі, всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі м. Львова, візьме участь у презентації святоотцівської і богослужбової літератури видавництва Київської Патріархії в рамках ХХ Форуму видавців, освятить нові адмінастривні і службові приміщення єпархіального управління.

Керуючий єпархією наголосив, що саме на духовенстві Жовківського благочиння лежить найбільша відповідальність щодо органіації у Заглині Патріаршої Літургії, а також поклав на настоятелів храмів благочиння обов'язок забезпечення безкоштовного доїзду всіх бажаючих парафіян на місце Патріаршого служіння.

Зокрема, Владика Димитрій узгодив кілька головних організайційних питань із настоятелем каплиці на джерелі прот. Ярославом Кунинцем.

Участь у зборах взяли також представники місцевої влади: сільський голова с. Монастирець, представники Жовківської районної ради. У спілкуванні з представниками влади Владика Димитрій вирішив питання щодо сприяння влади району організації та забезпечення проведення на належному рівні візиту Предстоятеля.

На завершення Владика Димитрій відповів на питання священиків щодо поточного життя парафій та благочиння вцілому, а також загальноцерковного характеру. На цьому робота зборів була завершена.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material