Керуючий єпархією провів позачергові збори благочинних єпархії, присвячені майбутньому візиту Предстоятеля до Львівської єпархії

20 серпня у приміщенні єпархіального управління під головуванням Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулись позачергові збори благочинних єпархії, присвячені питанням Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії 12-15 вересня в рамках відзначення 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

У роботі зборів зокрема взяли участь: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, благочинний Буського благочиння прот. Петро Салабай, благочинний Золочівського благочиння прот. Володимир Легкий, благочинний Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира, благочинний Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, благочинний Радехівського благочиння прот. Зеновій Середницький, благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, благочинний Городоцького благочиння прот. Роман Шак, благочинний Перемишлянського благочиння прот. Олег Коваль.

Вступним словом роботу зборів відкрив Владика Димитрій. Перш за все керуючий єпархією довів до відома благочинних програму візиту Предстоятеля до Львівської єпархії, який триватиме 3 дні, протягом яких Святійший Патріарх Філарет звершить три Літургії - на цілющому джерелі присілку Заглина, у Вознесенському храмі м. Львова, де також будуть освячені нові розписи, і Введенському храмі смт. Брюховичі, всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі м. Львова, візьме участь у презентації святоотцівської і богослужбової літератури видавництва Київської Патріархії в рамках ХХ Форуму видавців, освятить нові адмінастривні і службові приміщення єпархіального управління.

Архипастир також довів до відома благочинних своє благословення щодо їх обов'язкової участі у всіх заходах Патріаршого візиту, а також наголосив, що саме благочинні нестимуть відповідальність за гідну участь у них вірян і духовенства благочинь.

Щодо участі духовенства у заходах Патріаршого візиту, Владика Димитрій пояснив, що обов'язковою є участь духовенства єпархії у повному складі у Божественній Літургії на цілющому джерелі присілка Заглина та освячені нових приміщень єпархіального управління. А також Архипастир зобов'язав благочинних довести до відома духовенства благочинь, що взяти участь у Літургії в присілку Заглина повинні мати змогу віряни всіх без виключення парафій.

У другій половині зборів, з огляду на близький початок нового навчального року у Львівській духовній школі, Владика Димитрій надав слово ректору прот. Ярославу Ощудляку, якого попросив доповісти про стан вступної кампанії та про насущні проблеми і потреби Академії.

Також був розглянутий ряд поточних питань із життя парафій і благочинь, після чого збори завершили свою роботу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material