Керуючий і вікарій Львівської єпархії співслужили Предстоятелю за освяченням нової будівлі єпархіального управління у м. Дрогобичі

12-13 жовтня Дрогобицько-Самбірську єпархію з дводенним Первосвятительським візитом відвідав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Відповідно до програми візиту, 13 жовтня Святійший Патріарх Філарет відвідав м. Дрогобич, де звершив Чин освячення нової будівлі єпархіального управління та заклав капсулу у фундамент храму, що в майбутньому розміщуватиметься поруч із адміністративним центром єпархії.

За богослужінням на запрошення керуючого Дрогобицькою єпархією Преосвященного єпископа Дрогобицького і Самбірського Михаїла Його Святості співслужили керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та вікарій єпархії Преосвященний єпископ Городоцький Юліан.

Також Його Святості співслужили Високопреосвященні архиєпископи Рівненський і Острозький Іларіон і Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, Преосвященний єпископ Вишгородський Агапіт, вікарій Київської єпархії та духовенство Дрогобицької єпархії.

Владику Димитрія супроводжував благочинний Львівської єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський.

Після богослужіння Предстоятель виголосив повчальне слово та нагородив мецената будівництва А.Я. Лопушанського орденом Святого Архистратига Михаїла.

На завершення Святійший Патріарх Філарет дав інтерв'ю представникам місцевих ЗМІ.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material