Керуючий і вікарій Львівської єпархії співслужили Предстоятелю за молебнем у храмі Святителя Миколая Чудотворця м. Старого Самбора

12-13 жовтня Дрогобицько-Самбірську єпархію з дводенним Первосвятительським візитом відвідав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Відповідно до програми візиту, 13 жовтня Святійший Патріарх Філарет відвідав парафію Святителя Миколая Чудотворця м. Старого Самбора, у храмі якої звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед списком чудотворної ікони її "Всецариця".

Дорогою до м. Старого Самбора Предстоятель завітав до м. Самбора, де відвідав храм Успіння Пресвятої Богородиці.

За молебнем у храмі Святителя Миколая Чудотворця Святійшому Владиці, відповідно до запрошення керуючого Дрогобицькою єпархією Преосвященного єпископа Дрогобицького і Самбірського Михаїла, співслужили керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та вікарій єпархії Преосвященний єпископ Городоцький Юліан.

Також Його Святості співслужили Високопреосвященні архиєпископи Рівненський і Острозький Іларіон і Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, Преосвященний єпископ Вишгородський Агапіт, вікарій Київської єпархії, секретар Дрогобицького єпархіального управління прот. Василій Салабай, благочинний Львівської єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, настоятель храму прот. Іоан Білик та духовенство Дрогобицької єпархії.

За богослужінням молився головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні, Заслужений лікар України М.М. Гичка.

Спів богослужіння виконував чоловічий хоровий колектив "Орфей".

Після завершення Предстоятель виголосив проповідь та нагородив настоятеля Свято-Миколаївського храму прот. Іоана Білика орденом Святого Миколая Чудотворця з нагоди 25-ліття ієрейської хіротонії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material