Катерина Бужинська нагороджена церковною відзнакою за підтримку сімей загиблих в зоні АТО воїнів

26 травня 2015 року у Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся Гала-концерт ''Діти та зірки'', яким завершився перший етап соціального проекту ''Мій тато захищає Україну!''


Разом із дітьми учасників антитерористичної операції на Сході України виступили відомі виконавці: Катерина Бужинська, Павло Табаков, Віктор Винник (гурт "Мері"), Олександр Божик, Наталка Карпа та багато інших.

Серед глядачів у залі були присутні діти учасників АТО, їхні мами, бійці, що прибули з передової лінії фронту на відпочинок додому.

У межах проекту діти учасників АТО брали участь у конкурсі малюнків "Так чудово виглядає мир!", фотографій "Наша рідна земля", відеоробіт "Квітуча Україна", поезії "Люба Україно!" та фестивалі талантів. Також дітей долучали до різноманітних заходів дозвілля - відвідування музеїв, театрів, розважальних центрів тощо.

Під час Гала-концерту відбулося нагородження дітей-переможців творчих конкурсів.

Також були відзначені і працівники культури. Так, згідно з розпорядженням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та за дорученням Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, представник Української Православної Церкви Київського Патріархату проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак нагородив Катерину Бужинську високою церковною відзнакою - медаллю "За жертовність та любов до України".

У вітальному слові отець Михаїл зазначив:

"Все може рідна земля: нагодувати від своїх багатих і щедрих дарів, напоїти від своїх чистих джерел, зігріти душу теплом. Лише одного вона не може - захистити себе. Тому священний обов’язок тих, хто їсть її хліб, п’є її животворчу воду, зігрівається теплом – захищати свій край! Ми дякуємо і схиляємо голову перед нашими мужніми воїнами, які зараз на Сході захищають Батьківщину. Та не менше ми дякуємо і тим людям, які зі щирим серцем, кожний на своєму місці і в міру своїх можливостей, підтримують країну: волонтерам, доброчинцям, громадським організаціям і, загалом, усім людям доброї волі, що творять справи благодійності і милосердя. Церква високо цінує таку працю.

Мені сьогодні випала надзвичайна честь від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія нагородити пані Катерину Бужинську за її невтомну благодійну діяльність, за об’єднання наших співвітчизників по всьому світові, за підтримку української армії та захисників Вітчизни, за надану допомогу сім’ям та дітям, батьки яких загинули під час проведення АТО, патріаршою медаллю "За жертовність та любов до України". Здоров’я Вам, кріпості тілесної і духовної та Божого благословення!"

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material