Ієрей Василій Іванків благословив військових польових хірургів, що нестимуть службу на Сході України у зоні АТО

4 липня 2014 року ієрей Василій Іванків, відповідальний за звершення духовної опіки над військовослужбовцями у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, зустрівся з медичним персоналом бригад швидкої медичної польової допомоги, що нестиме службу на Сході України у зоні проведення антитерористичної операції, а також особовим складом, що їх супроводжуватиме.


Отець Василій помолився за те, щоби несення служби медиками було спокійне, та благословив їх у добру дорогу та упішне повернення додому після виконання покладених на них обов'язків.

Окропивши військових медиків і автомобілі військової медичної служби освяченою водою, отець Василій звернувся до присутніх зі словом:

"Сьогодні є такий час, коли ми повинні єдиним фронтом виступити на захист Вітчизни, і ви, дорогі, є тими воїнами, до яких звернені очі всіх тих людей, які потребують захисту і порятунку від навали терористів.

Знаймо, що вище усіх сил цього світу стоїть Господь наш Ісус Христос. Тому то нам і слід надіятися на Бога, на Його допомогу і просити Господа, щоби допоміг вистояти нам проти навали супротивника.

Коли не Господь береже місто, даремно пильнує сторожа (Пс. 126:1), - повчає нас псалмоспівець Давид, доводячи, що найперше свої погляди, думки і молитви ми повинні звертати до Бога.

Знаймо, що Бог є там, де є правда, а правда на нашому боці, а отже за нами буде й перемога.

Нехай слугуватиме вашим захистом це хресне знамення, що я вам подарую. Вірте, що воно має велику силу, через велику силу розп'ятого на ньому Господа нашого. Каже бо апостол Павло, що слово хрес­не для загиб­лих безумство є, а для нас, що спа­саємось, – сила Божа (1Кор. 1:18). А могутнішого за Бога нема нікого!

Пам'ятайте про те, що, на відміну від нашого супротивника, ви не вбивці і загарбники, а захисники своєї Батьківщини, і нехай перебуватиме вами Божа благодать!"

Насамкінець отець Василій подарував усім військовослужбовцями натільні хрестики - символи перемоги над диволом і всією його злобою проти людства.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material