Ієрей Василій Горгут взяв участь в екуменічній панахиді за жертвами Скнилівської трагедії

27 липня зранку у каплиці Всіх святих землі Української на Скнилівському летовищі м. Львова відбулась екуменічна панахида за жертвами «Скнилівської трагедії» - загиблими внаслідок падіння і вибуху винищувача Су-27УБ під час авіашоу, присвяченому 60-річчю 14-го авіаційного корпусу ВПС України, 27 липня 2002 року.


З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Львівську єпархію на поминальних заходах представляв ієрей Василій Горгут.

Участь у молитві взяли також представники духовенства Української Автокефальної Православної Церкви та Української Греко-католицької Церкви.фото: Львівські новини онлайн

Організаторами цьогорічних поминальних заходів, як і щороку, виступила Громадська організація «Скнилівська трагедія» та екуменічне братство «77 ангелів».

За панахидою молився міський голова Львова А.І. Садовий, представники влади міста та області, члени громадських організацій.

Після богослужіння у каплиці поминальні заходи продовжились на самому летовищі на місці падіння літака та загибелі людей. Тут, у час падіння (близько 12:45 за місцевим часом), була оголошена скорботна хвилина мовчання, після чого духовенство звершило заупокійну літію.

Нагадаємо, 27 липня 2002 року на Скнилівському летовищі загинуло 77 людей, більше 100 визнані постраждалами. Падіння винищувача у натовп мирних людей у Львові було визнано однією з наймасштабніших світових катастроф за час проведення авіаційних шоу.

Вічна пам'ять загиблим!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material