Ієрей Сергій Кирилюк взяв участь у Третьому міжнародному курсі ранньої кар’єри наукових досліджень і лідерських навичок для спеціалістів з питань психічного здоров'я

Ієрей Сергій Кирилюк, керівник Реабілітаційного єпархіального відділу, доцент кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяв участь у Третьому міжнародному курсі ранньої кар’єри наукових досліджень і лідерських навичок для спеціалістів з питань психічного здоров'я та студентів (The Third Research and Leadership Skills Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students).


Впродовж 17-18.04.2019 року у м. Києві ієрей Сергій Кирилюк, керівник Реабілітаційного єпархіального відділу, доцент кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяв участь у Третьому міжнародному курсі ранньої кар’єри наукових досліджень і лідерських навичок для спеціалістів з питань психічного здоров'я та студентів (The Third Research and Leadership Skills Course for Early Carrier Mental Health Specialists and Students), організований за підтримки Всесвітньої Психіатричної Асоціації (WPA) і Асоціації Психіатрів України (АПУ) – у особах доктора медичних наук, професора Пінчук Ірини Яківни та Президента АПУ, лікаря-психіатра, дисидента Глузмана Семена Фішелевича.

Участь у Тренінгу взяли біля 20 осіб (молодих науковців – психіатрів) з України та Вірменії, які були відібрані конкурсним шляхом. Важливим аспектом у прийнятті рішення про включення у курс Тренінгу було вільне володіння англійською мовою, оскільки всі лекції, формальні та неформальні комунікації відбувались виключно цією мовою, яка, на сьогодні, беззаперечно, є мовою світової науки.

Впродовж двох днів учасники мали можливість прослухати ряд лекцій провідних спеціалістів у галузі психіатрії, таких, як:

Graham Thornicroft (United Kingdom) Professor, Sir,Community psychiatry centre for global mental health & centre for implementation science health service and population research department institute of psychiatry, psychology and neuroscience king's college London;

Bennett L. Leventhal (USA) Professor, Department of Child and Adolescent Psychiatry of Department of Psychiatry at the L. Porter Psychiatric Institute at the University of California, San Francisco;

Hartmut Berger Prof. MD, PhD, Psychology Faculty of the University of Johann Wolfgang Goethe;

Norbert Skokauskas (Norway) Prof., MD, PhD, WPA Child and Adolescent Psychiatry Section Chair.

Насичення лекційної тематики Тренінгу стосувалася алгоритмів та питань вірного планування, оформлення та опублікування наукових досліджень. Кожен з молодих учасників Тренінгу зі свого боку (згідно порядку денного) почергово презентували свої доповіді (до 15 хвилин) за темою професійних зацікавлень, з подальшим ґрунтовним аналізом виступу зі сторони ведучих Тренінгу. Доцент Кирилюк С.С. виступив з доповіддю «Integrated basic system of syndromal classes in psychiatry», на яку отримав позитивну рецензію зі сторони Prof., Sir Graham Thornicroft (United Kingdom).

Важливість таких комунікацій є у тому, що вони дозволяють отримати найновіші стандартизовані світові знання та вміння щодо підходів до наукових розробок у галузі психіатрії, «протестувати реальність» на відповідність власних знань та вмінь до сучасних світових, обмінятися досвідом, у невимушеній атмосфері задати будь-які (навіть найнезручніші запитання) тренеру-лектору та набути нових знайомств.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material