Ієрей Сергій Кирилюк взяв участь у робочій нараді із заступниками керівників закладів охорони здоров'я з лікувальної роботи м. Львова та Львівської області

29 травня 2019 року, керівник Реабілітаційного єпархіального відділу ієрей Сергій Кирилюк на запрошення Головного позаштатного психіатра Львівської області Закаля Юрія Петровича та Генерального директора Комунального Закладу Львівської Обласної Ради «Львівська Обласна Клінічна Психіатрична Лікарня» Чечотка Богдана Романовича та з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, взяв участь у робочій нараді із заступниками керівників закладів охорони здоров'я з лікувальної роботи м. Львова та Львівської області.


Ця нарада була ініційована Департаментом охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, з метою обговорення актуальних питань реформування охорони здоров'я, в тім числі питання взаємодії між закладами охорони здоров'я в рамках стратегії «Інтеграції психічного та фізичного здоров'я».

Згідно планового порядку денного ієрей Сергій Кирилюк, кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, лікар-психіатр, психотерапевт виступив з доповіддю «Феномен вигорання», у якій відмітив, що ресурсний досвід більш, аніж 5-літньої систематичної співпраці поміж лікарями – психіатрами м. Львова та священнослужителями Православної Церкви України, які задіяні у діяльності Консультативного центру кризових станів, психосоматичних розладів та депресій при Львівсько-Сокальській єпархії є дієвим, вартує до широкого впровадження у діагностично-лікувальних закладах інших профілів та є предиктором запобігання вигорання всіх задіяних осіб у допомозі страждаючим особам. Окрім цього, в часі цієї доповіді кожен бажаючий міг заповнити самоопитувальник емоційного вигорання та визначитись з своїм актуальним психосоматичним станом.

Змістовні доповіді та палкі дискусії, що продовжувались навіть після завершення наради свідчать про необхідність та користь таких зустрічей, і мабуть саме тому була підтримана висловлена КЗ ЛОР ЛОКПЛ ініціатива щодо проведення виїзних семінарів в закладах охорони здоров'я.

По завершенню наради всі бажаючі могли відвідати музей КЗ ЛОР ЛОКПЛ, та продовжити спілкування за кавою.

Джерело: офіційна фб сторінка КЗ ЛОР «ЛОКПЛ»
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material