Ієрей Сергій Кирилюк взяв участь у низці мультидисциплінарно – інтегративних та міжконфесійних Заходів

З благословення керуючого Львівсько-Сокальською єпархією Православної Церкви України Високопреосвященного митрополита Димитрія, продовж першої декади жовтня 2020 року, кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії і психотерапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, очільник Консультативного центру Кризових станів, психосоматичних розладів, депресій та узалежнень при Львівсько – Сокальській єпархії, медичний капелан Сергій Кирилюк взяв активну участь та дистанційно (за використання платформи Zoom) виступив з Презентаціями у низці мультидисциплінарних, інтегративних та міжконфесійних Заходів, а саме:

  • 03.10.2020 р. як співдоповідач на XVIII Конґресі Світової Федерації Українського Лікарського Товариства (СФУЛТ), що відбувся у форматі онлайн з 1 по 3 жовтня (за участі близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу), з Презентацією «Самотні разом. Тенденції сучасного світу» (доповідач – кандидат медичних наук, доцент Борщевька А.В., другий співдоповідач – кандидат медичних наук, доцент Качмарська М.О.).

  • 07-09.10.2020 р. – у Медичному Симпозіумі з міжнародною участю «Нові моделі та технології надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги», де зайняв активну участь у обговоренні Презентації супервізора Консультативного центру Кризових станів (за згодою) доктора медичних наук, професора Фільца О.О. «Онлайн – психотерапія в часі КОВІД – ПАНДЕМІЇ».

  • 08.10.2020 р. – на запрошення Ольги Мелень-Забрамної (керівниці юридичного відділу МБО «Екологія. Право. Людина») – у Онлайн – Форумі «13-й Екуменічний соціальний тиждень», присвяченого інтегральній екології «Почути Крик Землі: інтегральна екологія в дії» та організованого Інститутом екуменічних студій Українського католицького університету з доповіддю «Гармонія поміж зовнішнім та потаємно внутрішнім або про те, що нам часом «забували» казати, що «…здоровий дух в здоровому тілі є вельми велика рідкість»…».  • 09.10.2020 р. (у ранкові години) – у науково – практичній Дискусії, організованої кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (завідувач кафедри – доктор медичних наук, професор Чабан О.С.) напередодні «Дня психічного здоров’я», який традиційно згадується Спільнотою сфери ментального здоров’я щорічно 10 жовтня.

  • 09.10.2020 р. (у пообідній час) – виступив з доповіддю «Паліативна психотерапія: поняття, виклики та стратегії розвитку» (співдоповідачі – ас. Олександра Брацюнь, митрополит Димитрій (Рудюк), доктор медичних наук, професор Андрій Зіменковський) на Секції «Філософські та духовні аспекти надання паліативної і хоспісної допомоги та догляду» в рамках IIІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНГРЕСУ З ПАЛІАТИВНОЇ ТА ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИ, що відбувся 9-10 ЖОВТНЯ.
  • 16.10.2020 р. – в часі чергового засідання Робочої групи Українського інституту психотерапії залежностей та Української спілки психотерапевтів узалежнень виступив з доповіддю «Співзалежність буденного життя: від норми до патології і зворотно. Мультидисциплінарна візія».

З боку редакції Сайту gradleva.com cлід зазначити важливість такої мультидисциплінарно – інтегративної та міжконфесійної просвітницької комунікації з боку Консультативного центру Кризових станів та його очільника, – о. д-р Сергія Кирилюка, – яка, безумовно, дозволяє розширити горизонти можливостей усіх задіяних сторін та вчутися у потреби один одного.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material