Ієрей Сергій Кирилюк взяв участь у другій сесії з підготовки викладачів курсу "Медичне капеланство. Паліативна допомога" у м. Києві

25 лютого 2020 року, у Київській православній богословській академії розпочали другу сесію з підготовки викладачів курсу "Медичне капеланство. Паліативна допомога" великою дискусією та обговоренням щодо реалізації його в життя на найвищому державному рівні за участі першого заступника міністра охорони здоров’я України Андрія Семиволоса, голови громадської ради при МОЗ України доктора наук Сергія Убогова, голови відділу соціального служіння УПЦ о. Сергія Дмітрієва, ректора Київської православної богословської академії протоієрея Олександра Трофимлюка, головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України Ірини Садов’як представників міністерства охорони здоров’я, Церков та викладачів духовних навчальних закладів.


З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія участь в заході взяв керівник Реабілітаційного єпархіального відділу, лікар-психіатр, психотерапевт, кандидат медичних наук, доцент, ієрей Сергій Кирилюк.

Плідна праця та відкритий діалог, можливість комунікації та належна підтримка з боку міністерства це важливі кроки для покращення якості життя нашого суспільства.

Обговорили питання якості освіти для капеланів в охороні здоров’я та положення про інститут медичного капеланства в Україні. у цьому аспекті дуже важливо, що Елеос-Україна разом з представниками релігійних і громадських організацій, з лікарями та правозахисниками за підтримки МФ «Відродження» підготували навчальний посібник для медичних капеланів «Книга життя», який найближчим часом має побачити світ.
Джерело: Fb-сторінка Віталія Клоса
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1074

print the material