Ієрей Петро Політило взяв участь в урочистостях з нагоди освячення відреставрованих приміщень Львівської митрополичої курії РКЦ в Україні

22 листопада з нагоди 5-ліття інгресу та посвячення відновлених приміщень Львівської митрополичої курії Римо-Католицької Церкви в Україні Високопреосвященний архиєпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський РКЦ очолив відправу подячної Святої Меси у митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії.

З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Львівську єпархію на урочистостях представляв викладач Львівської православної богословської академії, клірик храму свт. Миколая Чудотворця міста Львова ієрей Петро Політило.

За богослужінням Львівському митрополиту РКЦ співслужили: Голова Папської Ради у справах душпастирства мігрантів та подорожуючих кардинал Антоніо Марія Велйо, представники Римо-Католицького єпископату України та представники єпископату Української Греко-Католицької Церкви, духовенство з України, Польщі, Італії, Німеччини, Франції, Австрії, Швейцарії та США.

Секретар Апостольської нунціатури в Києві Пйотр Тарнавскі оголосив текст вітального листа, якого від імені Папи Римського Франциска надіслав Державний секретар апостольської столиці архієпископ Петро Паролін, та передав учасникам урочистості Апостольське благословення.

Також було прочитано привітання від вислуженого державного секретаря Ватикану кардинала Тарцізіо Бертоне.

На урочистому богослужінні були присутні також представники духовенства Української Автокефальної Православної Церкви, представники влади міста й області, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд з дружиною, почесний консул Австрії у Львові Ярослав Наконечний, делегація Люблінського Католицького Університету, керівники польських організацій в Україні, науковці, діячі культури, жертводавці і доброчинці з багатьох країн світу.

Після завершення Святої Меси, у другій половині дня, відбулася церемонія урочистого відкриття та освячення приміщень курії Львівської Архідієцезії РКЦ в Україні.

Обряд освячення здійснив кардинал Антоніо Марія Велйо.

Серед гостей були присутні представник Конференції єпископату Сполучених Штатів Америки архієпископ-емерит Філадельфії кардинал Юстин Регалі, представник Президента України Віктор Шемчук, заступник голови Львівської ОДА Ірина Романів.

Присутні оглянули відреставровані приміщення Курії, переглянули документальний фільм про історію цього будинку.

Зі словом до присутніх звернулися архієпископ Мечислав Мокшицький і кардинал Антоніо Марія Велйо. Особливу подяку львівський митрополит склав жертводавцям, завдяки допомозі яких відновлено історичний будинок Курії.

Зі словом вітання до зібрання звернувся священик Петро Політило, який у своєму слові наголосив, що Львівсько-Сокальська єпархія в повній мірі розділяє радість і важливість освячення приміщень митрополичої Курії Львівської Архідієцезії, оскільки у вересні цього року також освячувала відновлені приміщення єпархіального управління. Отець Петро переказав особисте вітання від керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Димитрія, а також подарував керуючому Львівською Архидієцезією ікону святителя Миколая Чудотворця.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material