Ієрей Назарій Лозинський благословив викладачів і студентів-першокурсників Університету ветеринарної медицини на новий навчалний рік

1 вересня новий навчальний рік урочисто розпочався у Львівському національному університеті ветеринарної медицини і біотехнологій імені С.З. Гжицького.


На запрошення ректорату і з благословення керуючого Львівською єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія участь в урочистій посвяті у студенти першокурсників взяв благочинний Академічного храму свт. Іоана Золотоустого ієрей Назарій Лозинський, - повідомляє прес-служба ЛПБА.

Отець Назарій привітав із Днем Знань ректорат, професорсько-викладацький склад та студентів, переказавши усім присутнім привітання та архипастирське благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія, та наголосив на важливості єдності серед студентів і викладачів вишу, адже єдність – це запорука перемоги, перемоги над важким процесом здобуття освіти. Також отець Назарій звернув особливу увагу першокурсників на необхідність постійного спілкування із Богом для щасливого і успішного навчання.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material