Ієрей Артемій Бабленюк освятив нові лікувально-профілактичні та адміністративні приміщення Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні

15 травня 2014 року з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія і на запрошення завідувача 32-им відділенням лікаря-психіатра Олексадра Губаря завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк відвідав Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню та освятив її нові лікувально-профілактичні та адміністративні приміщення.


Після завершення чину освячення і помазання стін благословенним єлеєм священик Артемій звернувся зі словом до персоналу відділення:

"Христос Воскрес! Шановний Олександре Михайловичу, дорогі брати і сестри!

Сьогодні як ніколи наша Україна потребує змін на краще, змін у всіх сферах життя і діяльності народу, особливо преображення лікарень як зовнішньо, так і внутрішньо. Коли людина потрапляє в лікарню з хорошими умови для перебування там, то зовнішні ці чинники мають великий вплив і допомагають їй на психологічному рівні скоріше одужати.

Сьогодні були освяченні нові приміщення. Це велике свято не тільки для вас, але і для нашої України в цілому. Щиро вітаю вас із цим знаменним днем у житті вашого відділення.

Є похвально, що ви забажали Божого благословення для праці на новому місці. Благодать Божа, яка зійшла при освяченні цих приміщень, нехай спочиває і над вами. Піклуючись фактично про душі людей, ви робите велику справу.

Щиро бажаю Вам духовної сили, постійно відчувати допомогу Божу на шляху нелегкого служіння людям. Нехай терпіння, мир і взаємоповага завжди перебуває на цьому місці. Христос Воскрес!"

У свою чергу завідувач відділенням подякував отцю Артемію за духовний візит.

На завершення візиту отець Артемій передав у дар відділенню ікону Божої Матері "Неустанна поміч".


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material