Інтернет-радіостанція єпархії "Град Лева" випустила перші диски з добірками проповідей і авторських передач

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія інтернет-радіостанція Львівської єпархії "Град Лева" випустила тираж двох аудіо-дисків: "Проповіді" та "Християнський діалог".


У "Проповідях" поміщено 15 повчальних слів проректора Львівської православної богословської академії протоієрея Михаїла Сивака, з якими він з нагоди різних свят чи церковних пам'ятних днів звертався до пастви, розкриваючи зміст Євангельського читання чи доносячи основи христинського життя у Бозі.

До диску "Християнський діалог" увійшли п'ять випусків (1-5 випуски) однойменної духовно-просвітницької радіопередачі, що виходить на хвилях "Граду Лева", ведучими якої є головний редактор радіостанції прот. Віктор Кайда і прот. Михаїл Сивак. За своїм наповненням ця передача складається з духовних роздумів на найбільш актуальні теми життя сучасного суспільства і відповідей на запитання слухачів.

Придбати аудіо-диски можна у єпархіальній крамниці, що діє при Покровському кафедральному соборі (вул. Грушевського, 2), а також у крамниці при храмі Святителя Іоана Золотоустого (вул. Лисенка, 43).
Також запрошуємо вас приєднатись до числа слухачів інтернет-радіостанції "Град Лева", на хвилях якої ви матимете змогу дізнатись багато нового з історії християнства, послухати читання Святого Писання та його тлумачення, знайти відповіді на актуальні запитання, насолодитись різноманітними церковними богослужбовими та іншими духовними піснеспівами. "Град Лева" здійснює своє мовлення за інтернет-адресою: www.radio.gradleva.com
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material