Ікона Богородиці, перед якою молився Предстоятель в часі візиту до Дрогобицької єпархії, була спеціально привезена до Старого Самбора з Львівського храму

13 жовтня, в часі Первосвятительського візиту до Дрогобицької єпархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у м. Старому Самборі звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед списком Її чудотворної ікони "Всецариця", яка на прохання настоятеля храму Святителя Миколая Чудотворця м. Старого Самбора прот. Іоана Білика, була спеціально з нагоди візиту Предстоятеля тимчасово передана у місцевий храм зі Львова.

Цей список чудотворного образу Богородиці "Всецариця" (грецьк. "Пантанасса") зберігається постійно у Львівському храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на вул. Пилипа Орлика, і був привезений його настоятелем прот. Володимиром Бачинським зі Святої Гори Афону.

Зараз вклонитись святині отримали змогу православні християни Старосамбірщини, оскільки ікона деякий час мандруватиме храмами благочиння, після чого знову повернеться до Львова.

детальніше про богослужіння читайте тут

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material