Голова відділу у справах сім'ї та соціального служіння відвідав Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню

16 березня 2015 року голова відділу у справах сім'ї та соціального служіння проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак і завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк на запрошення голови єпархіального Консультативного центру кризових станів, психосоматичних розладів та депресій лікаря-психіатра ієрея Сергія Кирилюка відвідали Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню.


У 3-му (чоловічому) клінічному психіатричному відділенні лікарні клірики священики звершили Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого. Під час Літургії всі бажаючі - пацієнти та медичні працівники, - після попередньо звершеного над ними Таїнства Сповіді, мали змогу приступити до Святого Причастя. Після Літургії протоієрей Михаїл Сивак звернувся до присутніх із повчальним словом.

У 10-му (жіночому) психіатричному відділенні лікарні був звершений чин загального молебню. Насамкінець отці Михаїл та Артемій окропили лікувально-профілактичні і службові приміщення відділення освяченою водою.

Окрім того, священики мали неформальне спілкування з людьми, що перебувають у лікарні на лікуванні та реабілітації, а також і з медичиним персоналом, який покликаний працювати з особливими контингентами населення.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material