"Есхатологічний аспект християнського шлюбу" - протоієрей Михаїл Сивак під час лекції зі Священного Писання на Львівських братських студіях

10 березня 2017 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася чергова лекція зі Священного Писання в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.


Лекція була присвячена темі "Есхатологічний аспект християнського шлюбу".

Лектором виступив проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Отець Михаїл разом з аудиторією слухачів детально розібрали питання християнського погляду на шлюб.

Обговорювали досвід святоотцівського тлумачення євангельських фрагментів, у яких Спаситель привідкриває таїну перебування людей у вічності, зокрема тих, котрі поєднані шлюбом.

"У Священній історії діють два часових потоки: від теперішного в майбутнє, що відповідає течії нашого життя і другий часовий потік: з майбутнього до теперішнього, до якого ми причасні в Церкві, оскільки в Церкві ми маємо досвід Царства Небесного, ми маємо досвід кінця світу, коли буде нове небо і нова земля. Людина невіруюча живе лише в одному часовому напрямі: минуле-теперішнє-майбутнє, а людина віруюча – в двох часових напрямах, які йдуть на зустріч один одному. Відповідно, християнське подружжя покликане, живучи тут на землі, уже здобувати досвід Царства Божого". - наголосив отець Михаїл.

У другій половині зустрічі, традиційно, її учасники мали змогу поставити питання лекторам на тему прослуханої лекції чи будь-якої актуальної для них духовної проблеми.

Зазначимо, метою таких духовних зустрічей-бесід і лекцій є глибше ознайомлення воцерковлених християн із церковною історією, основами християнського богослів'я, більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того подібні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять лише перші кроки в християнстві.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 2495

print the material