Екскурсійна група людей із вадами зору відвідала сакральні пам'ятки та вклонилась християнським святиням Львова

29 червня 30 інвалідів по зору в рамках екскурсійної поїздки відвідали сакральні та архітектурні пам'ятки древнього Львова та вклонились його християнським святиням.

Екскурсійну мандрівку для незрячих організував Львівський обласний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих (голова правління - інвалід I групи по зору Володимир Дурнєв), вкотре скориставшись благодійною підтримкою відомого своєю доброчинністю Ротарі-клубу "Львів-Леополіс" (президент - Володимир Костур).

Провадив екскурсію духовний наставник незрячих - ієрей Роман Мануляк, який ось уже півтора рокий плідно працює на ниві духовної опіки над людьми із вадами зору різного ступеня важкості.

Екскурсанти відвідали найдавніші сакральні пам'ятки Львова: храми Святителя Миколая Чудотворця і Святої великомучениці Параскеви, палац Потоцьких, де зберігається оригінал Львівської чудотворної ікони Божої Матері «Одигитрія», кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці, де зберігається список згаданої ікони, а також частички мощів святих Макарія і Варвари, храм Успіння Пресвятої Богородиці с. Чишки, настоятелем якої є отець Роман, і де зберігається частичка мощів святого Меркурія Бригинського.

Мандрівка тривала понад 7 годин і завершилась чаюванням у парафіяльному будинку о. Романа, знайомством з його парафіянами, новими враженнями та відчуттями, які так необхідні людям з вадами зору.

Львівський обласний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих принагідно висловлює подяку Ротарі-клубу "Львів-Леополіс", а також приватному підприємцю Віктору Матею (ПП "Транс-спорт"), який надав автобус для проведення екскурсійної мандрівки. До слова, завдяки фінансовій підтримці Ротарі-клубу, Фондом придбано комп'ютерний тифлокомплекс, спеціальне навчально-дидактичне приладдя для першої в нашій державі незрячої школярки, котра навчається у звичайній загальноосвітній школі поруч зі своїми цілком здоровими однолітками.

gradleva.com


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material