Духовенство єпархії взяло участь у роботі науково-практичного семінару "Захист прав дітей"

21 травня у Львові відбувся міжконфесійний науково-практичний семінар "Захист прав дітей". З благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія Львівську єпархію представляли: голова єпархіального відділу у справах сім’ї та молоді ієрей Назарій Лозинський, благочинний Радехівського благочиння прот. Зиновій Середницький, священик Львівського благочиння ієрей Петро Політило, працівник прес-служби Львівської православної богословської академії Макарчук Василь, - повідомляє прес-служба ЛПБА.


Метою даного семінару було поглибити у суспільстві свідомість про відповідальність за виховання молодого покоління у дусі християнської моралі та пошанування християнських традицій, притаманних українському народові.

Участь у роботі семінару взяли також керівники і представники регіональних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування Львівської області. Тому цілями науково-практичного семінару стало об’єднання зусиль державних та церковних структур для поглиблення та розвитку оптимальної стратегії захисту прав дітей; збереження традицій української сім’ї та пошанування гідності дитини.


Готувала науковий захід нарадча група у складі представників традиційних християнських конфесій: від Української Православної Церкви Київського Патріархату – ієрей Назарій Лозинський, від Української Автокефальної Православної Церкви – прот. Михайло Гачан, від Української Православної Церкви Московського Патріархату – диякон Михайло Коник, від Української Греко-Католицької Церкви – п. Анна Боднар.

У першій частині семінару доповідали представники державних організацій, зокрема голова Обласного центру соціальних служб п. Ярослав Бордіян та голова міського центру п. Оксана Рубай.


У другій частині про діяльність відповідних єпархіальних управлінь доповідали представники Церкви. Священик Назарій Лозинський, зокрема, у своїй доповіді наголосив на важливості співпраці регіональних соціальних служб із місцевими парафіяльними священиками та окреслив діяльність Львівсько-Сокальської єпархії у цьому напрямку.

На закінчення своєї роботи учасники семінару прийняли спільне звернення до голів Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Нарадча група на цьому не закінчила своєї роботи, продовжуючи працювати у посиленому режимі над іншими питаннями соціального характеру у контексті співпраці Церкви і держави.

фото прес-служби ЛПБА

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1501

print the material