До складу Київського Патріархату прийнято ще одного єпископа з УАПЦ

28 червня у Синодальному залі Київської Патріархії під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета пройшло позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.


У роботі засідання взяли участь: Високпреосвященні митрополити Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, львівський і Сокальський Димитрій, Білгородський і Обоянський Іоасаф, Черкаський і Чигиринський Іоан, Високопреосвященні архиєпископи Донецький і Маріупольський Сергій, Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Херсонський і Таврійський Даміан, Преосвященні єпископи Ужгородський і Закарпатський Кирил, Кіровоградський і Голованівський Марк.

Рішення Синоду представлені у Журналі засідання:

ЖУРНАЛ № 29
ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ
УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ
від 28 червня 2013 року
під головуванням
Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА

СЛУХАЛИ:

Звернення архієпископа УАПЦ преосвященного Іоана (Модзалевського) про прийняття до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

УХВАЛИЛИ:

Прийняти преосвященного архієпископа Іоана (Модзалевського) до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату та призначити його настоятелем ставропігійної парафії у м. Москва (Російська Федерація).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material