День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав у м. Броди

15 лютого 2012 року в м. Броди відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 23-ої річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Розпочались вони формуванням колони та урочистою ходою до пам’ятника полеглим воїнам-афганцям в м. Броди за участю членів Бродівської районної спілки ветеранів війни Афганістану, представників місцевої влади, військовослужбовців Бродівського гарнізону та громадськості. Учасники ходи звершили урочисте покладання квітів до пам’ятника полеглим воїнам-афганцям. Делегатом Церкви на урочистих заходах був священик Київського Патріархату прот. Стефан Шира, настоятель храму Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла м. Броди. Зокрема о. Стефан звершив заупокійну панахиду за полеглими воїнами під час війни в Афганістані біля згаданого вище пам'ятника.

Після цього відбулось урочисте віче, на якому виступили голова Бродівської райдержадміністрації В.Стронський, заступник голови Бродівської районної ради Р.Шишка, голова Бродівської районної спілки ветеранів війни Афганістану Л.Олексин та голова Бродівської міської організації ветеранів України О.Грінка.

Продовжилось дійство в приміщенні клубу в/ч А 0508, де згаданими вище високопосадовцями, а також секретарем виконкому Бродівської міської ради М. Степанківом та головою Бродівської районної спілки ветеранів війни Афганістану Л. Олексином було вручено грамоти та матеріальні допомоги учасникам бойових дій в Республіці Афганістан.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material