День Хрещення Руси-України. Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю за святковою Божественною Літургією у Володимирському соборі м. Києва

28 липня, пам'ять святого рівноапостольного великого князя Володимира, День Хрещення Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив святкову Божественну Літургію у Володимирському Патріаршому соборі м. Києва.

Його Святості співлужив постійний член Священного Синоду, керуючий Львівською єпархією, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. Також Предстоятелю співслужили постійні та тимчасові члени Священного Синоду та інші ієрархи Київського Патріархату, зокрема, вікарій Львівської єпархії, Преосвященний єпископ Городоцький Юліан, та чисельне духовенство з усієї України.

За богослужінням молились чисельні паломники, які, на чолі з духовними наставниками, прибули з різних куточків України. Зокрема, немалим було і представництво Львівської єпархії - з кожного благочиння на святкування прибув автобус з представниками духовенства району і вірянами.

Спів Літургії виконували: Патріарший хор Володимирського собору, хор студентів Київської православної богословської академії, хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці м. Львова.

Також за богослужінням молились представники державної влади, зокрема заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко та Голова політради об'єднаного опозиційного руху "За Батьківщину" Арсеній Яценюк. Серед інших вірян варто відзначити А.М. Мацолу, підприємця і відомого Церковного мецената, що разом із сім'єю також молився за Літургією.

Богослужіння у прямому ефірі транслювалось телеканалом "Перший Національний".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material