Делегація Львівської православної богословської академії взяла участь в урочистостях з нагоди 15-річчя Рівненської семінарії

10 грудня 2015 року Рівненська духовна семінарія відзначила 15-річчя від дня заснування. На запрошення ректорату участь в урочистих заходах взяла делегація Львівської православної богословської академії. З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Львівську духовну школу представляли вчений секретар ЛПБА, секретар кафедри богослів'я протоієрей Любомир Хомин і завідувач кафедри кафедри церковної історії протоієрей Петро Політило.

Урочистості, що розпочалися Божественною Літургією, відбувалися в Покровському кафедральному соборі м. Рівного.

Відправу Літургії у співслужінні Високопреосвященних архієпископів Рівненського і Острозького Іларіона, Чернігівського і Ніжинського Євстратія, Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора та Преосвященного єпископа Вишгородського Агапіта, намісника Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря, звершив Патріарший намісник Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, ректор Київської православної богословської академії.

За Літургією також молилися делегації Волинської православної богословської академії на чолі з ректором протоієреєм Володимиром Вакіним, богословського відділення Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Івано-Франківського православного богословського інституту.

Опісля Літургії був звершений подячний молебень.

Окрім того, учасники урочистостей відвідали могилу приснопам'ятного преосвященного митрополита Даниїла Чокалюка, 10 років з дня упокоєння якого минає цьогоріч. На могилі колишнього Рівненського архіпастиря була звершена заупокійна літія.

Продовжилися урочистості актовою частиною в нижньому храмі Покровського кафедрального собору.

Фото - диякон Іоан Сидор

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material